.::(گزارش جلسه معارفه ورودی های ۹۲ رشته اصلاح نباتات)::.

بی شک وجود انجمن های علمی دانشجویی در هر رشته تحصیلی می تواند موقعیت مناسبی برای ارتباط عموم دانشجویان با اساتید فرآهم آورد؛ یکی از نمونه های این ارتباط جلسات معارفه ایست که همه ساله توسط انجمن های علمی دانشجویی برای ورودی های جدید در هر رشته برگزار می گردد.
بر همین اساس در مجموعه انجمن علمی دانشجویی اصلاح و بیوتکنولوژی گیاهی دانشگاه ارومیه نیز برآن شدیم تا اولین جرقه آشنایی دانشجویان جدیدالورود با اساتید گروه را از طریق برگزاری جلسه معارفه فراهم آوریم تا با یاری خداوند در آینده شاهد محکم تر شدن این ارتباط باشیم.
این جلسه که به همت اعضای انجمن علمی دانشجویی و با همکاری اساتید و معاونت فرهنگی ترتیب داده شده بود در مورخه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ از ساعت ۱۳ الی ۱۴ در محل آمفی تئاتر ساختمان معراج دانشکده کشاورزی و با حضور دانشجویان ورودی ۹۲ رشته اصلاح نباتات برگزار گردید. مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… آغاز شد ابتدا همراه با سخنرانی دکتر قدیم زاده مدیر گروه محترم پیرامون اهداف گروه بود ایشان ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود از روند فعلی آموزشی ابراز نارضایتی کرده و از دانشجویان خواست که با همکاری خود در انجمن علمی به سمت پیاده کردن ایده های علم اصلاح نباتات حرکت کنند.
در ادامه مراسم جناب آقای دکتر فیاض مقدم؛ معاون آموزشی گروه نکات مهمی در مورد واحد های آموزشی ارائه کردند و از دانشجویان خواستند که پایبند به مقررات آموزشی باشند تا در روند ترم های آموزشی مشکلی پیش نیاید و همچنین تاکید کردند که در حد امکان درس های خارج از برنامه هشت ترمی ارائه شده از طرف گروه انتخاب نکنند.
بعد از ایشان جناب آقای دکتر برنوسی درباره اساتید گروه و معرفی آنها صحبت کوتاهی را ارائه کردند؛البته در این جلسه دکتر درویش زاده نیز حضور داشتند. در ادامه جلسه در قرعه کشی سه عدد فلش که توسط اساتید صورت گرفت سه تن از دانشجویان جدید الورود برنده معرفی شدند .
در انتها از حاضرین پذیرایی مختصری هم انجام شد.
لازم به ذکر است که در این مراسم انجمن علمی دانشجویی اصلاح و بیوتکنولوژی گیاهی دانشگاه ارومیه یک نشریه ای با عنوان معرفی نامه (شامل معرفی رشته اصلاح نباتات، معرفی دانشگاه و گروه ، معرفی انجمن علمی همراه با چارت هشت ترمی) در بین دانشجویان توزیع کرد.

برای مشاهده ی آنلاین معرفی نامه بر روی تصاویر نمایش داده شده کلیک کنید.

1 2 3 4

تصاویر مراسم معارفه ورودی های ۹۲

IMG_0524

img-1324

IMG_0548

IMG_0557

IMG_0569

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.